Víkend Elit model look, čajovna a školení

12. dubna 2017 v 22:32 | Kory |  "Deník"
Nějak jsem neměla motivaci psát o tom, co se dělo o tomhle víkendu, ale Š. mě žádala, ať o tom napíšu, protože ona je líná dělat něco takovýho, jako psát si blog, ale chce si ty zážitky taky pamatovat. Takže o tom ve zkratce něco napíšu.V pátek jsem byla v knihovně a půjčila si tam Metro 2035, které teď zuřivě čtu a prožívám. (Místo toho, abych četla věci k maturitě, samozřejmě.) Pak jsem šla do klubovny na přespání, co naplánovala AV.
Nejdřív jsme seděly v klubovně a žehlily si vlasy žehličkou, co AV na tom Elite model looku, kde předtím s Terkou byly, vyhrála ve slosování. Kromě Terky, Š a AV tam byly ještě Áňa a Malina. A ještě přišla Ančovička, na chvíli.
Různě jsme se vykecávaly, tak hodinu, možná i víc, a pak jsme šly ven, konečně. Šly jsme přes park lipovkou směrem k divadlu. U divadla jsem natáčela tancující cikány. (Jakože oni chtěli... abych je natočila. Byla to sranda.) Mezitím zbytek fotil high fashion fotky aka Roman a Znorda před kulturákem. Když jsme šly kolem kulturáku, říkala jsem zrovna nahlas, že něco je hnus, a kolem šla zrovna parta nějakých dementů, z nichž o jednom jsem měla podezření, že to byl debil z truhlářů na naší škole, co se mi kdysi líbil a pak už ne, protože jsem zjistila, že je to debil, a ti prej "samy jste hnus..." ikdyž to vůbec nebylo na ně... ale Terce prej řekli "Až na tuhle.." ale ne, že bychom si z toho něco dělaly.

Šly jsme do Albertu, kde se AV vysypala rýže do batohu a tak jí před tím obchodem vyndavala z batohu plastovou lžičkou a rýže byla všude okolo. Anča jí rozumně poradila, že si má ten pytlík od rejže dát nad ten batoh, protože se prý už nemohla koukat na to, jak se ta rýže sype kolem.
Z Fontány jsme šly do Galerie. Věru že zajímavé a ojedinělé cíle. V Galerii jsme přefocovaly plakáty na Elite model look a potom přetáčely jejich strašidelné promo video na parkovišti. Chtěly jsme, aby tam všem vlály vlasy, takže za modelkama vždycky někdo mával učebnicí matiky. Celkem to fungovalo.Dokonalý remake Elite model plakátu. Davidson a tak.

http://media.elitemodellook.com/194/05/19405.jpg


Na parkovišti furt kolem jezdil nějakej postižák či více v autě a něco na nás pořvávali. Uznávám, chovaly jsme se divně, trochu, ale...
Venku AV s Áňou zpívaly něco o šoustání a orgiích.
No, pak už byla tma a pomalu jsme se odebraly směr čajovna. Bylo tam docela narváno, ale byla to totální atmosféra. Párty. Objednaly jsme si povětšinou různý koktejly, dýmku jsme si nedaly, ikdyž AV chtěla.
Bylo tam růžově osvícené umyvadlo, rozbily jsme talířek a chtěly pustit nějaké naše songy, ale ikdyž nám dali papírek, na který jsme jim je měly napsat, tak nám je nakonec nepustili. Asi se báli, že budou moc divný, nebo já nevim. (Nebyly tak divný. Celkem v pohodě. Rasputin, nějakej norskej pop ze Skamu, Years and years a nějaký to Die antworld nebo jak se to jmenuje, nebyla jsem z toho nadšená, ale furt jsem chtěla, aby to pustili, ale oni ne. Zrádci.)


Cestou do klubovny jsme si trochu hrály na opilce, dělaly jsme vláček a zpívaly písničky jako "Zelená je tráva, fotbal to je hra." Zase na nás pořvávali nějaký týpci z auta, to už je asi náš osud, když jsme tak sexózní.... hehehehe.
Doufaly jsme, že horaly, co tam měli mít taky přespání, přesvědčíme, že jsme opilé, k našemu zklamání tam ale nebyli, protože spali u Martina, tak jsme jim jen psaly opilé smsky. A převlékaly jsme se do kostýmů a paruk a rapovaly (Pojď pařit s náma, jestli ti to dovolí tvoje máma... Takhle to nevyzní tak zajímavě, ale áni naprosto improvizované rapy jsou prostě dokonalé. Pokud to teda zrovna není styl "My jsme skauti, fakt se dobře bavíme, je to tu fakt paráda..." xD)
Ještě jsme zpívaly We will we will rock you, ale taky s vymyšleným textem a nakonec jsme to rozjely a místo rock you zpívaly fuck you a pak suck you. Hahaha.

Pak jsme šly spát, ale ještě jsem si četla metro a kecaly jsme, už nevím o čem, ale bylo to přátelské a vtipné.

V sobotu jsme měly se Š. k snídani hroznový víno. Šly jsme na panoramu ještě s malým klukem Andym, který se nás bál. Pod Doubravkou bylo moc lidí, byly tam světlušky a nějaký cizinci. Čekaly jsme na ostatní holky a když přišla Višně a Krtek a Pájík, vydaly jsme se uklízet, ale Krtek s Pájou se pak někam vytratily. V lese jsme našly třeba bazének. Všechno tam bylo zelený. Zadem jsme došly na Doubravku, kde jsme hlavně seděly, najdřív nahoře a pak na vyhlídce u vysílače, trochu sbíraly vajgly a chtěly vylízt na vysílač (já a Višňa, Š s AV na takovýhle věci moc nejsou), ale bylo tam moc lidí okolo.
Vrátily jsme se nahoru a seděly se světluškama na schodech a Miky se tam nějak proháněl s Áňou po nádvoří.

Pekly se tam buřty, ale my už šly dolů, AV měla mobil bůhvíjak přenastavenej na slepeckej režim a měla z toho nervy, ale pak to naštěstí spravila. Odpoledne jsme šli s Martinem ven, na zmrzlinu a tak, to bylo fajn.

V neděli jsem jela do Doks na to shnilé školení. (Pro vychovatele na švp) Cesta byla super, hlavně z České lípy do Doks, ty borovice a tak. Četla jsem si Metro 2035. Pak v Doksech do Poslova mlýna to bylo taky pěkný, pěšky...
Tam byly dokonale namalované ženy s gelovými nehty a swaggerští muži se snapbacky a hipstervousy.
Jeden z nich, takovej albín skoro, nám přednášel nejdřív. Pak ta ženská a pak jsme venku hráli různý hry, třeba fotbal.
Dozvěděla jsem se třeba, že děti se mají hodně chválit. Chtěla jsem jim říct, že to už je dávno přežitek, ale vzhledem k tomu, že oni tam za týden asi vážně nemají ambice ty děti nějak převychovávat, tak jsem se taky vykašlala na kritiku.
Cesta zpět byla ještě mnohem hezčí, i cesta z Děčína do Ústí, jak to tam všechno kvetlo a tak. Genialita.

V pondělí jsme na roverech dělali čtyřboj a mě třikrát praštili mečem do hlavy. Předtím měla Verunka dort a v úterý jsme psali slohovku (maturitní, heh...).
Psala jsem takovou "jonášovku", vypravování na téma nějaké zombie apokalypsy v roce 2175. Nejdřív jsem se hrozně rozkecala a celou stránku popsala jen úvodem, jak kdybych chtěla začít psát román... a pak jsem to samozřejmě nestíhala, tak to prostě skončilo tak, že ten, kdo tento příběh psal, zemřel na průstřel hrudi... nebo tak něco. Tak uvidíme, co mi na to řeknou, hošani.

A dnes jsem celý den uklízela a bylo to produktivní, vyházela jsem spoustu neužitečných věcí, ikdyž jich tam taky ještě spoustu zůstalo. A pak jsme s Vážkama natáčely video na Svojsíkáč. Zejtra jedem na Velikonočky, to bude zase PRDEL.
Hahaha. No nic. Zduř.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama