Jarňáky 17 a tak podobně

9. března 2017 v 22:01 | Kory |  "Deník"
Napsala jsem o tom strašně dlouhej článek, ten se ale smazal 🙂, tak jsem ztratila motivaci psát nějaký romány. Možná to tak bude lepší. Napíšu sem jen v bodech zajímavé události poslední doby.- Rada k Hefaistovi u Gábiny - pizzy, dobrá atmosféra, procházka ke křížku, kecání na půdě, kdy jsem se smála co Piškot sleduje na instagramu. Bylo to strašně dobrý, ale už nějak nevím co na tom bylo tak dobrýho. Asi tak nějak celkově.

-Den sesterství v neděli, sázení semínek a kreslení na flašky, nic extra extrovního.

- Plavecká s rovery. Nuda až na "Hard lašk" a "Říct někomu, že je pěkná samice homo sapiens, to je hard lašk. Ne, to už je spíš znásilnění. Slovní.) A zlepšila jsem se ve skákání šipky.

- Výlet na Moldavu - jela jsem tam sama vlakem přes vysoký mosty a tunelama. Na Moldavě byly divný vitríny s divnýma věcma. Pak jsem šla směrem na Nový Město po opuštěný silnici, ještě byl sníh, šli za mnou nejdřív jeden chlep a pak jinej, ale vždycky někam zmizeli. Pak jsem se šla mrknout na obzor blíž vrtulím, ale vrátila jsem se a přes Vitišku na bus a domů.- Vlezly jsme s Křítkem do nádraží, za obvykle vždy zamčené dveře. Nejdřív jsme tam strašně dlouho očumovaly a bály se, že ti uklízeči, co tam stojí, jsou nějací sekuriťáci, ale pak jsem se jich zeptala, co se tam opravuje, a oni nic nevěděli, tak já: "A myslíte, že bychom se tam mohli podívat?" A oni že asi jo, tak jsme tam strašně nenápadně vlezly, já vyšla po schodech do mezipatra a tak něco jako fotila, a Křítek stála dole. Plížila jsem se výš, ale pak na nás naběhla ženská, co tam děláme, že tam na nás něco spadne. Hádala jsem se s ní, trochu. Ale ne moc. Spíš jsem se snažila.
"A koho se teda máme zeptat, jestli se tam můžem podívat?"
"To byste si tam asi museli pronajmout kancelář."
"A kde si mám zařídit to, když si jí tam chci pronajmout?" (Dělám, jako kdybych si chtěla pronajímat nějakou shnilou kancelář v nádraží na něco jinýho než na jeden den natáčení nějakýho filmu.)
"U správce budovy."
"A toho najde kde?"
"V Ústí nad Labem." (-_-)
"Tam jsem už ale kdysi psala a nic mi neodpověděli..." (To je pravda.)
"Tak se musíte víc snažit."
A to byl konec našeho dobrodružství. Baba jedna. Ale jsem ráda, že jsem našla odvahu tam vlézt, alespoň na kousek.
(Pak jsme jely ke Křítkovi a "učily se" a koukaly na Cimrmana.)


- Výprava a dvoje přespání - Medúzy měly prý v plavecký nějaký idolce Dušana a Tibora, pak kreslily portréty (AV měla náladu. Erwin Nigga Smith, vagína, někdo někomu vykouří a tak. Byla to sranda.) V sobotu jsem převážně s Lídou smažila bramboráky, zatímco holky byly po družinách na výletech. Odpoledne zdravověda... S Vážkama jsme byly taky v plavecký, chytaly brejle na toboganu a dělaly kohoutí zápasy a skákaly, bylo to fajn. Po plavecký jsme hrály něco jako Na krále, Kačka se šla zeptat, kolik stojí v arabském hotelu dvoulůžkovej pokoj na jednu noc /80 euro/ a Kája koupit limonádu k Brokovi a tak. Událost, která mi velice zvýšila sebevědomí (xD): Jdu po chodbě a tam na lavičce hoch,mozkomor, co je mu asi dvanáct, a prej "Kory, něco něco..." nějak jsem mu nerozuměla, tak se otočím a ptám se, co říkal. A on prej "Nic, já vim, že už jseš Martinovo." xxDDD

- Výlet do opuštěného lomu - protože holky tam byly na těch družinovejch výletech a hrozně to tam vychválily, jak je to tam hustý, a já, ač jsem vymýšlela to, že tam budou mít možnost jít, jsem tam nikdy nebyla, jsem se hned po akci rozhodla, že tam pojedu. Nasedla jsem na bus a jela jsem tam. Bylo to tam vážně hustý. A pak jsem šla kolem nějaký straý napůl opuštěný továrny a fotila jsem to tam a říkala si, že jsem špion. V neděli večer jsme koukali na Jesus Christ superstar. (Mělo to docela atmosféru, ale bylo to divný. Lidi se tam kroutili stejně jako v Baladě pro banditu a Vlasech.)- Roverský Urbex - Byli jsme v opuštěném rozestavěném hotelu u obchodky, tam byl totální, ale totální bordel, hromady cihel smíchaných s odpadky různého druhu. A dole pálili ohně nějaký zhulenci. Takže jsme prozkoumali jen horní patra. A chvíli jsem se bála, že jsme se vzájemně úplně ztratili, a že ostatní tam spadli do díry a umřeli, protože jsme je s Křítkem chvíli vůbec neslyšely. Pak byl ještě čas, tak jsme šli ještě do Škvárovníku. Tam to bylo čistý a útulný jako doma, oproti tomu hotelu. Vylezli jsme jako obvykle až nahoru. A pak Terka a Domča říkaj, že dole něco slyší. "Někdo tam je."
"Ale blbost, to vždycky tady něco slyšíme a nikdy to nic není..."
A pak jsme už chtěli jít dolu, tak jdem ke schodům a tam chlap. (Byla jsme v tu chvíli celkem ráda, že s náma je Veverčák.)
Tak říkám: "Dobrý den.."
A on: "Snad čau, ne?"
Vypadal celkem normálně a při smyslech a tak.
"Vy tady bydlíte?"
"No jo...tam za tou dekou...máme to dovolený od policajtů..."
"Máte to tady hezký... ale tady nahoře je to nejlepší, je to tu takový čistý.."
"Tam já skoro nechodim..." (Je tam takovej strašně vysokej schod, spíš skoro zeď, na kterej se musí vylízt totiž.)
Pak něco vykládal o tom, jak se ten barák prodává v Krupský za 34 milionů, ale nikdo z nás moc nechápal o co jde. Pak odešel a my taky.


- Olympie s AV - včera jsme až někdy do 20.40 tvrdly s AV v Olympii, běhaly po nočním parkovišti, protože nám z blbosti ujel autobus zpět. Chtěly jsme totiž nastupovat na druhý zastávce, kde to ale nestaví. Vymyslely jsme, že si uděláme úplně dobrý trika s Erwinem a Levima Yoonbumem a Sangwooem. To bude takovej styl...

A dneska byl helpdesk a předtím jsme byly v sekáči u nádraží, kde jsem si asi poprvý něco koupila, a to rovnou šest věcí. To víte, akce vše za deset korun.
Jinak, co ovlivňuje mé myšlení v poslední době? Koukáme na seriál Pustina, což se zdá být věru kvalitní, stále jsou tu dozvuky Skamu, býval hlavně Nicco, ale teď už ani to ne, ale opět se mi vrací nálada na SnK, konkrétněji hlavně na Erwina, jak tom bylo i předtím. Mimoto mám ještě své vlastní originální postavy, ne žádné fanfikce, a pořád se přemlouvám, že musím dopsat tu povídku na wattpadu a pak jí zveřejnit, ale já na to nechci slyšet žádné názory. Chci psát dobře, ale nechci, prostě nechci, aby si to někdo četl a soudil mé postavy, že jsou špatné a hloupé. Remy a Sal a tak... musím to dopsat. Zatím jsem je jen kreslila, ale i to už je úspěch. Kreslila jsem i Erwina. Kreslení mě baví, ale převážně pouze ve škole, doma sedím furt jen na počítači. Mrzí mě to, ale co no.
Nashle.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama