Hnusopokusy s grafickým tabletem

23. března 2017 v 12:02 | Kory |  Dílo
Koupila jsem si grafickej tablet, a protože nechci, aby dopadl jako ten předchozí, kterej se tak dlouho nepoužívanej válel,
až se rozbil, tak s tímhle se chci naučit. Tak s ním kreslím, trochu.
Dám ty obrázky sem, a protože je mám samozřejmě i v počítači, nemůžu tady tvrdit, že bych to sem dávala kvůli nějaký svý vzpomínce, takže je naprosto zřejmé, že to sem dávám jen z důvodu chlubení se, ikdyž teda naprosto není čím.
Takže mi sem můžete psát, jak je to dokonalý a že vy byste to nenakreslili, ani kdybyste se postavili na hlavu a tak.
- Jeden z prvních pokusů - jen vybarvování ksichtu, co jsem nakreslila kdysi cestou na Ukrajinu.


- Podle mého názoru povedenej kluk, jen takovej pokus, jak moc jde počítač používat i na mý typický čmáranice.


- Ošklivý Yuri Plisetsky, taky vybarvování obrázku kreslenýho ručně


- Erwin Smith - taky kresba, ale tentokrát před vybarvením převedená do vektoru a vybarvovaná s vrstvama, takže jsem se o level zlepšila.


- Asi zatím nejprofesionálněji vyhlížející týpek, co jsem kdy tímto způsobem nakreslila. Jedná se o pokus o fanart na Arťoma z Metra 2033, ale nepovedenej, protože si ho takhle nepředstavuju. První je jenom vybarvenej obrys s tím, že jsem se několikrát pokoušela o vystínování, dokonce jsem kvůli tomu koukala na tutoriály, ale s ničím jsem nebyla spokojená. Ještě nejlepší z toho je vystínovanej obrázek níže.- Poslední obrázek, na němž jsem zkoušela různý štětce, a je to druhej, taky nepovedenej pokus o fanart na Arťoma.


Teď mám předsevzetí, že se to naučím, pořádně. Motivuje mě kreslit fanarty, tak třeba se mi to jednou podaří. Myslím kreslit tak, aby to byly jako takový ty fanarty, jak je všichni žerou na tumblru a tak.
 


Komentáře

1 Chem Chem | 29. března 2017 v 23:53 | Reagovat

wau to su krasne kresby :) tiez som kupila taky tablet, no stale mi pripada neprirodzene kreslit nanho.. ruka si este nezvykla.. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama