Úterý, středa, Killing stalking

19. ledna 2017 v 11:08 | Kory |  "Deník"
Dobrý den.
Fakt dobrý den. I dobrý období. Až na ty stresy.

Ve škole jsme dělali mockup na auto, a nakonec se mi to podařilo. Nějak. Neboli, konečně jsem trochu pochopila ten postup. Delorean.

Vložený obrázek 1

Ve škole jsem koukala na obrázky Yuri on ice, a všude to dávali dohromady s Killing Stalking. Tak jsem si řekla, že zjistím, co to je. A začla jsem to číst. A... četla jsem to celou cestu ze školy starým vlakem, kde to bylo depresso, a vystoupila jsem v Řetenicích, abych šla za babičkou do nemocnice, a šla jsem depresivním nadchodem, a byla jsem v atmosféře tý mangy, totálně, byla jsem Yoon Bum (Hrozný jméno) a bála jsem se. No dobře nebála, ale...S babičkou jsem si dobře popovídala, (ženský u ní na pokoji koukaly na barrandov a poznaly že jsem její vnučka a pak jsme šly na chodbu na lavičku) a pak jsem jela autobusem k Lídě, tam to bylo taky fajn, bavily jsme se o táboře.
Akorát jsem pořád nenašla kabel od notebooku. Dodnes. Ale zato mám grafickej tablet. To je něco. Pro ten jsem si šla včera před schůzkou do CZC. Byla komplikace s tím, že jsem měla na platební kartě nastavenej limit, tak jsem to nemohla zaplatit, ale pak jsem to díky datům přes mobil přenastavila, venku, před obchodem, v zimě, no... prostě...
A na schůzce jsme strašně dlouho hrály takovou tu hru s židlema a s míčem. Asi se jim to líbilo, a u toho jsme zpívaly.
AV jsem řekla, ať si to přečte, a ta mi psala, že přečetla 2 kapitoly a je to hrozný depresso. Co jako čekala?? Já to miluju. Prostě, Sangwoo. Teda, mám ráda spíš Yoon Buma, ale Sangwoo je mnohem lepší jméno.

 


Komentáře

1 Aki Aki | 5. června 2017 v 17:59 | Reagovat

Ahoj, opravdu jsi napsala Řetenice? ty jsi z okolí Teplic? :D jestli jo tak bych se třeba ráda zkamarádila ^^ Killing stalking mě fascinuje a to totálně... tys to četla anglicky?

2 Kory Kory | 7. června 2017 v 7:44 | Reagovat

[1]: Jo jsem... xD a jo, čtu to anglicky, ikdyž občas mi uniká význam, třeba když tam něco řeší ti policajti. A už mi začíná připadat, ve 26. kapitole, že celej Yoon Bumův život je až nějak nepravděpodobně moc špatnej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama