1-15/01/2017 aneb Yuri!!! on ice a tak podobně

15. ledna 2017 v 20:41 | Kory |  "Deník"
Protože Oktopus na svůj poloshnilý blog, na který jsem jí udělala fakt nádhernou grafiku, nikdy nic nenapíše, budu to muset napsat já. Ne, že by mi to vadilo.
Bavily jsme se o tom, jaký byly atmosféry v minulejch obdobích života, co jsme dělaly před rokem, před dvěma, před třema... dál to asi nesahá, ale stejně, už ty tři roku jsou náročný na vybavení si, kdy co bylo.
Proto jsem se rozhodla si sem psát takový ty zápisy deníkovýho typu častěji, prostě jen o momentálním období, obsesích, akcích a atmosféře, protože určitě ani v žádných ročních shrnutích si člověk pak takový ty malý ale dobrý blbosti nevybaví.

Takže, co se dělo v poslední době:
- nejdřív, už úplně dávno, byl silvestr. Byly jsme na Úpoři, měly tunu jídla a dlouhý playlist, a taky 3 rádlery a 3 strongbowy nebo tak něco. A vodnici. A nebylo to nějak extra-extra-skvělý, ale jen docela fajn, ale i tak... nejlepší část byla cesta vlakem tam, podle mého názoru. Bylo to uvolněné. A pak teda taky cesta zpět s rozverným průvočím, co nám půjčil kleště, abychom si mohly procvaknout jízdenky kolikrát jsme chtěly. A jinak jsme tancovaly Rasputina (já moc ne), volaly Horalům, že jsme v Teplicích ("Jsem za maringotkama! Jo, za tou vlevo! Koukněte se z okna!" -" Ehm.. Aničko? Víš, že tam žádný maringotky nejsou?")


-Byla výprava, do Altenbergu. /minulý víkend/A bylo tam drama s epic rap battle o Áňu, zlaté pruty, samička homo sapiens. Teda to bylo večer. A Maryša a Radúz a Mahulena. A v ALtenbergu jsme postavily na sněhu asi 7 jeskyní u parkoviště u bazénu. A v bazénu jsme se válely, až na pár z holek, co se chtěly s nějakou rodinou koulovat ve venkovním bazénu, než tý rodině vynadal plavčík. A pak tu byla scéna s Malininou zabouchnutou skříňkou, kterou jsem však velice úžasně vyřešila. Cestou zpět byl v autobuse Piškot s Jonášem. Řidič nás pustil zadarmo.

-V týdnu nic moc zajímavého, na roverech moc lidí nebylo,

- Poslala jsem, konečně, přihlášku na vejšku. Jako vždy den před posledním dnem.

A najednou koukám, že Yuri on Icekde nic, tu nic. Psala jsem o tom, už podle komentáře dole, tak proč to tady najednou není? Ten nadpis nebyl clickbait!
Každopádně šlo o to, že jsme jede víkend s AV u Martina koukaly na celý Yuri on Ice, bruslily na chodbě a byli Yuri, Yuri a Viktor. A v neděli jsme chtěli jít bruslit, ale nějak to nevyšlo. A ten dvanáctej díl nás skalaml aby tady ten chudák jeden komentář nebyl tak mimo mísu. Fakt nechápu, co se stalo.
 


Komentáře

1 Shio Shio | Web | 16. ledna 2017 v 21:11 | Reagovat

Proč se všem ten dvanáctý díl nelíbí? Já byla naprosto spokojená - dostala jsem to, co jsem očekávala a jsem plně nažhavená na druhou sezónu, která bude snad co nejdřív :) Uííí :3

2 Kory Kory | Web | 16. ledna 2017 v 21:17 | Reagovat

[1]: Protože člověk je hrozně nažhavenej z těch předchozích dílů, tak očekává, že to bude úplný završení, ale tohle bylo takový nemastný-neslaný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama