Moje youtube "kariéra" (pche pche pche...)

20. prosince 2016 v 10:27 | Kory |  Dílo

Už to jsou tomu víc než tři roky, co jsme začaly natáčet pochybná videa a filmy a nahrávat je na youtube. Náš největší úspěch je přibližně 300 shlédnutí a 10 liků u jednoho videa. Jinak se sledovanost pohybuje okolo 120 shlédnutí a 2 liků. Proč jsme tak na dně?A) Protože ty videa jsou většinou hrozný. Mají hrozný 1) Scénář - nudné, klišózní, nevěrohodné dialogy, divné klišózní příběhy, 2) Kvalitu- obvykle rozpixelované video s příšerným zvukem, 3) Herce... - Prostě jsme byly malý, a ani pak to nebylo nějak moc zářný...

B) Protože ty videa nikoho nezajímají. Nejsou o žádných aktuálních tématech, neparodují nic slavného, nejsou vtipná, nemají žádnou překvapivou pointu a tím pádem ani žádný potenciál nějakého "virálního" videa. Když se na ně podívá někdo cizí, nejspíš prostě řekne "hm, no a?" a nijak mu to nezasáhne do života a neucítí žádnou potřebu toto video sdílet s přáteli nebo o něm někomu říkat.

C) Protože je nijak nepropagujeme. Nepíšeme pod ně ani neříkáme na konci videí "zanechte lajk, koment nebo sdílejte a hlavně dejte odběr", nesdílíme je na žádných sociálních sítích, většina našich videí je dokonce daná na yt neveřejně. (Tak co se vůbec divím? :D)

A PROČ MĚ TO ŠTVE?

Protože znám spoustu filmů na youtubu, které jsou podle mého názoru příšerné.
Viděli jste např. film Kámošky na život a na smrt? Nechci to srovnávat s našimi filmy, protože... no... je to úplně něco jinýho. (Snad.)
Má to milion shlédnutí a tisíce komentářů, které tvrdí, jak je tento film úžasný. Ale proč? Jsou tam strašní herci, strašný scénář, kvalita docela ujde, ale taky to není nic úžasného. Má to trochu nějakou pointu, sice hroznou, ale aspoň nějakou. Ale jak takovýto nudný, strašný film může být tak oblíbený a naše geniální filmy ne? (To jsme si dříve říkaly...)

Ony prostě byly známé už předtím. Nikoho prostě nezajímají anonymní holky co někde něco dělají... asi. Lidi asi prostě potřebují ty svoje kulty osobností, ty svoje miláčky, ke kterým mohou vzhlížet a závidět jim jejich krásná přátelství. Nebo já nevim. Říká se, že když někho nesnášíš, jenom mu závidíš. JO. JÁ JIM ZÁVIDÍM. Já taky chci aby mi tam lidi psali, jak je to boží. Některý ty videa třeba i za něco stojí, sakra! Ale neštěkne po nich ani PES!

Miliony, miliony nudných, NUDNÝCH youtuberů, kteří dělají všichni ty stejné challenge a tagy, mají obří sledovanost. Proč někdo, kdo dělá něco zajímavého, nikoho nezajímá?? A nemluvím jenom o nás. Viděla jsem další hromadu dobrejch filmů, třeba i nějakejch studentskejch fakt kvalitních, co mají počet shlédnutí v řádech stovek.
Přijde mi to nefér. Naštěstí se najdou i youtuběři, kteří občas dělají něco zajímavýho, tak jsem za ně vždycky ráda. Ale ještě radši bych byla za nějaký reakce na naše videa. Tak sem nějaký dám, třeba...

Video Loituma polka z prostředí ruiny zámku Škvárovník. Jedno z novějších videí, jedno z těch, které už mají, dalo by se říct dobrou kvalitu, takže není hrůza se na to koukat. Musím říct, že na něj jsem hrdá.


Legendární (pro nás legendární) téměř celovečerní film o 82. ročníku hladových her. Pokud by se na to někdo díval, měl by přeskočit část se všemi splátci na fotkách, klidně i rozhovory (ale na ty jsem hrdá... minimálně proto, že nikdo jinej v amatérskejch HG je
nemá, nebo ne tak propracovaný- teda, jako myslím že tam máme ten červenej závěs. A šaty a tak. Ty kecy jsou spíš děsný.) Potom ještě stačí přeskočit scény ve tmě, kde nejde vidět vůbec nic a slyšet skoro nic, a zbytek už je velice epický.Malo viski malo coca cola - jedna z parodií. Bohužel je to parodie na nepříliš známého srbského zpěváka. Pro její ocenění je nutné nejprve shlédnout originální klip ZDE.


UBICTVO NA TURÐAVI, jinak také vražda na hradě. Film beze slov, s velice jednoduchým až primitivním námětem, přesto jeden z mých nejoblíbenějších. Je tam dobré prostředí.Dollhouse. Videoklip znašeho sklepa. Zajímalo by mě, jak to může působit na někoho, kdo nás nezná. Asi jako holky, co se snažej působit strašně psychózně. Nevím.Radioactive, videoklip na píseň, na které jsme, asi jako většina všech ostatních v onom dávném období, ujížděly. Odehrává se v ruině psychárny a na Krušných horách a tak. Je to už starší, ale pořád je to jedna z těch lepších věcí.Den před - zatím nejnovější, a řekla bych snad něco jako majstrštyk. Videoklip, co má konečně nějakou pointu. Neříkám, že úžasnou, jen nějakou. Mylsím, že je to krok kupředu.


Kdyby to někdy někdo četl, můžete se na ta videa podívat a jakože říct mi, co si myslíte. Nemám absolutně žádnou zpětnou vazbu od nikoho, kdo by lidi z videí neznal. Dík.
 


Komentáře

1 Nindë Nindë | Web | 27. prosince 2016 v 15:52 | Reagovat

"Já nejsem kuře já jsem jezevec." nebo "Já mam hlad." No krása :D Netušim, jestli hunger games měly pobavit, každopádně já se nasmála dost. Obdivuju vás za to jak jste si na tom dali záležet. A v Loituma Polce mi zaujaly ty záběry s tima stínama. Coca Cola mě teda taky moc bavila. Zvlášť vtipný bylo, jak byla na záběru furt kofola :D Jinak dollhouse byl moc pěkný. Já milovnice Melanie Martinez jsem samozřejmě ocenila hlavně hudbu, ale moc se mi líbil nápad videa. Radioactive taky moc pěkný. My se spolužačkama vždycky zpíváme Rádio Aktiv :D Celkově na mě vaše videa působí trochu do hororova, tajemna a šílenstva :D U posledního mě pobavilo, jak tam holky braly všechno to jídlo. Do pozadí by se ještě hodily hlasy: "No a? Tak máme krámy no..." Ale tak to asi nebylo úplně zamýšlený :D Každopádně hezké :)

2 Kory Kory | Web | 29. prosince 2016 v 9:47 | Reagovat

[1]: Ach... díky. Takovýhle reakce přesně potřebuju na posílení svého pochroumaného ega. Díky, díky :D

3 Grunthos Grunthos | E-mail | 4. ledna 2017 v 0:39 | Reagovat

Fakt dobrý videa, to poslední je úplně profesionální :), plno zajímavejch nápadů, pěkně sestříhaný (akorát jsem si to občas zastavoval, protože si to chci pořádně prohlídnout a na to se ty záběry střídají dost rychle. Ale zase to šlape). Holky dobře hrajou, nekoukaj do kamery. I ty starší videa jsou dobrý, vypadá to, že vás to baví.

Akorát myslim, že originálníma chytrýma videama youtubovou slávu nezískáš, spíš točením toho, co je zrovna v kurzu, nějaký módní vlogy či co :). Natoč videoporadnu, jak se správně líčit, aby žádnej kluk neodolal ;)

4 Wendy Wendy | Web | 5. ledna 2017 v 16:28 | Reagovat

A proč ne?:)

5 Bordelář Bordelář | Web | 6. ledna 2017 v 12:43 | Reagovat

Skončila se někdy včera
moje YouTube kariéra.
Radši psát a držet hubu,
než exhibovat na jútúbu.

6 Kory Kory | Web | 6. ledna 2017 v 12:51 | Reagovat

[5]: hm... asio...

7 okto-pus okto-pus | 9. ledna 2017 v 19:57 | Reagovat

Cítím se tak maximálně poctěně, když vidím, že se někomu naše videa líbí. Pojďme se namotivovat a natočit něco nového!!!

8 sadbutfab sadbutfab | 21. května 2017 v 16:18 | Reagovat

to poslední video spravilo špatnej dojem ze všech předchozích :D

9 Kory Kory | Web | 21. května 2017 v 22:01 | Reagovat

[8]: Tak aspon že tak... akorát by mě teda zajímalo, co ten špatnej dojem způsobilo... je to úplná kravina? Moc dětinský, jak když jedenáctileté děti se snaží natočit film? Je to naprostá nuda? Je to rádobyduchaplné? Možná od všeho něco? Co? Řekněte mi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama