Chci, nechci být holka..?

22. února 2016 v 10:46 | Kory |  Kecy
Občas se cítím dobře. Jsem na sebe hrdá, připadám si zajímavá, originální, boží, drsná, sekne mi to.
Jindy se zase chci někam zahrabat, jak jsem odporná, hnusná, příšerně nudná, nudná, nudná, blbá a nudná.
Tohle se asi stává každýmu.
Mě ale vadí, že se nechovám podle své představy o sobě.
Vidím sama sebe jako totálně drsnýho, originálního atd. člověka, který se nenechá ovlivnit lidmi ani zákony, nebrečí, nezuří, je nad věcí a nechová se jako holka. (Tím nemyslím, že se chová jako kluk, ale že neječí, když uvidí pavouka, neřeší blbosti, nebrečí a tak.)
Ale.
Zároveň vím, že taková nejsem. Uvědomuju si, že až moc často brečím, zuřím a rozhodně nejsem nad věcí. Neumím se bavit s lidmi, řeším hovadiny a jsem šíleně ovlivnitelná. A velice, velice mě to štve. A protože to, že jsem jiná než ve své představě si většinu času nechci připustit, nadávám lidem, kteří mi mou představu boří, když mi třeba řeknou ať se nevztekám.

A teď se dostávám k tématu.
Ještě nedávno jsem chodila- a už nechodím, ale to je fuk a s tímhle to nijak nesouvisí- s klukem.
Mám velkou averzi k holkám, co se, jakmile jsou se svýma klukama, nebo obecně s klukama, začnou chovat jako blbky, případně ještě debilněji než obvykle. Smějou se všemu co ten kluk udělá, dělají ze sebe chudinky, které se musí ochraňovat, nechávají za sebe všechno platit, atd, atd, možná to není přesný, ale líp to momentálně neumím vyjádřit.(Taky si o sobě nemyslím, že jsem feministka, protože ty debilní feministky nesnáším, ale bojím se že jí jsem.)

No, já jima opovrhuju, jsem jiná, jsem hustá a originální a hrdina a...
A hned potom... se začnu chovat stejně. Úplně stejně. Nebo.. teda zoufale doufám, že to se mnou není tak hrozný, jako s těma, kterýma opovrhuju, ale vždycky si uvědomim, jak bych sama sebou opovrhovala, kdybych se viděla, ale stejně se tak pořád chovám, ikdyž s tím nesouhlasím a nechci taková být. Nikdy. Je to hrůza.
Těžko říct, zda se s tím dá něco dělat. Nevím. Nevím.
 


Komentáře

1 Ďábelská Victoria Ďábelská Victoria | Web | 9. března 2016 v 2:24 | Reagovat

Já chci být mrtvá....

2 Kory Kory | Web | 9. března 2016 v 9:44 | Reagovat

[1]: Ajajaj.

3 Ellie Ellie | Web | 5. ledna 2017 v 20:47 | Reagovat

Tvůj blog mi přišel zpočátku fajn až na narážku na film Kámošky na život a na smrt, protože Lenča a Miška byly kdysi dávno má motivace k vymýšlení prvního filmu. Nu ne, že bych ho někdy natočila:D. Tvá videa taky vypadají vcelku slibně (to je ode mě pochvala, kritizuju úplně cokoliv i u videa od profesionálů). Každopádně po tomto článku mám rozpolcené pocity. Upřímně mě totiž strašně štvou lidi, kteří dělí lidstvo na holky a kluky- holky ufňukané pipiny, které nemyslí na nic jiného než šminky a co si dají dneska na sebe a kluky, kteří jsou drsní a zachraňují nebohé paničky s nalakovanými nechtíkama před pavoukama. Taky mě zaráží, jak spousta lidí na blog.cz zřejmě neví, co je to feminismus. Nejspíš je na čase o tom napsat článek a vzdělávat lidstvo:/.
Promiň, jestli můj komentář zněl arogatně či tak nějak, mám za sebou ne zrovna veselé věci.

4 Kory Kory | Web | 5. ledna 2017 v 22:24 | Reagovat

[3]: Zrovna nedávno jsem si tenhle článek po sobě četla a taky se sebou už ve spoustě věcí nesouhlasím, minimálně rozhodně s tím feminismem. A dneska už taky neříkám, že se nechci chovat jak holka, ale že se nechci chovat jako blbá holka :D.
A ne, v pohodě, není to skoro vůbec arogantní, a já jsem ráda za každej názor v podstatě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama